Dying Light Crack v1.8.1 Dwonload

Dying Light Crack
gry pobierz

Dying Light Crack v1.8.1 jest najnowszą wersją cracka do tej gry, działanie sprawdzane na 33 wersjach gry, na każdej 100% grywalności i skuteczności update.

Troszku o samej grze :

Dying Light to gra akcji przeżycia przedstawiono w perspektywy pierwszej osoby . Akcja gry toczy się w rozległym i niebezpiecznym otwartym świecie . W ciągu dnia można wędrować takiego środowiska miejskiego, zniszczonego przez tajemniczą epidemię , oczyszczania i umacnianie na dostawy broni , które pomogą Ci pokonać hordy bezmyślnych , ciało głodnych wrogów plaga stworzył . W nocy , myśliwy staje się ofiarą jako zainfekowany rosną w siłę i agresję – ale jeszcze bardziej zabójcze są nocne , nieludzkie drapieżniki , które opuszczają swoje ule do wykarmienia . Będziesz musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i wszelkich dostępnych środków , aby przetrwać do rana . (Parowy)

Dying Light to gra akcji przeżycia przedstawiono w perspektywy pierwszej osoby . Akcja gry toczy się w rozległym i niebezpiecznym otwartym świecie . W ciągu dnia można wędrować takiego środowiska miejskiego, zniszczonego przez tajemniczą epidemię , oczyszczania i umacnianie na dostawy broni , które pomogą Ci pokonać hordy bezmyślnych , ciało głodnych wrogów plaga stworzył . W nocy , myśliwy staje się ofiarą jako zainfekowany rosną w siłę i agresję – ale jeszcze bardziej zabójcze są nocne , nieludzkie drapieżniki , które opuszczają swoje ule do wykarmienia . Będziesz musiał wykorzystać wszystkie swoje umiejętności i wszelkich dostępnych środków , aby przetrwać do rana .

U nas zdecydowane najlepsza wersja Dying Light Crack

Patch 1.8.1 daje możliwość :

Naprawiono stale tarła zrzuty na obszarze slumsów
· Zablokowane tabel wyników możliwość , aby opublikować wyniki z modded gry
· Poprawiono problemy z połączeniem do 4 graczy myśliwy coop gier
· Drobne problemy związane łuk stałe

Dying Light Crack

Pobierz tutaj :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *