Euro Truck Simulator 2 Crack

Euro Truck Simulator 2 Crack
gry pobierz

Najlepszy w sieci, 100% działający Euro Truck Simulator 2 Crack V 1.21.2 (nowy) Działający z każdą dostępną wersją językową, mający wiele zastosowań w grze.

 Euro Truck Simulator 2 Crack

Prezentujemy wszystkim, nowy w 100% działający Euro Truck Simulator 2 Crack  w nowej wersji V1.21.2

Crack został tak zrobiony, by wyeliminować wszystkie błędy poprzedniej wersji poprzedniego, nie ma już problemów, choćby z tzw. wywalaniem obrazu w trakcie trwania gry.

Nasi specjaliści zajęli się tym rażącym problemem, którego po prostu ju nie ma.

Krótko o grze :

Konstruktorzy robiący swoje dzieło skupili się głównie na dopasowaniu go do gustu wszystkich odbiorców. Dzięki temu po raz kolejny zwiedzamy setki długich kilometrów dróg ciągnących się przez Najstarszy Kontynent, docierając do wielu uznawanych miast. Sama gra tradycyjnie opiera się na dostarczeniu zamierzonego ładunku wwyznaczone miejsce, robiąc to oczywiście w jak najszybszym czasie, popisując się po autostradzie sztuką majestatycznego prowadzenia ogromnego pojazdu. Autorzy zadbali o licencje popularnych marek, dzięki czemu poprowadzimy pojazdami takich marek jak Mercedes, Scania, MAX i wielu innych. Pojedyncze tirówki przypominają zatem swoje rzeczywiste odpowiedniki. Bez problemu możemy także modyfikować ich wygląd. Pojawiła się bowiem możliwość aplikowania nowych halogenów i innych dodatków, a także zmiany malowania. Deweloper postawił na symulacyjne podejście do tematu, co daje się odczuć choćby za sprawą modelu jazdy. Dla miłośników tematu największą gratką pozostaje sterowanie przy użyciu widoku z kabiny, kiedy to można się najbardziej wczuć w swoją rolę. Twórcom udało się także przystosować sterowanie ciężarówką do układu przycisków na padzie, dzięki czemu gra staje się dostępna także dla graczy korzystających z tego typu dżojpadów. Bardzo ważnych zmian doczekała się oprawa graficznaa polegającana zupełnie nowym silniku gry. Uwagę zwraca przede wszystkim dużo większa mapa, na której znajduje się więcej miast do zwiedzania. Autorzy postarali się o odwzorowanie najważniejszych elementów poszczególnych metropolii, dzięki czemu pewne miejsca możemy rozpoznać na pierwszy rzut oka. Naprawiona została też oczywiście konstrukcja techniczna samej gry – polepszonocieniowanie i dodano efekty HDR, których zabrakło w poprzedniej części. Całość została zoptymalizowana w taki sposób, aby gra działała także na nieco słabszych komputerach, choć wiąże się to z obniżeniem detali graficznych.
Euro Truck Simulator 2 Crack
Pobierz Crack tutaj :

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *